מי אנחנו

חברת ניביט תקשורת ומחשבים (1989) בע"מ, הינה מיצרניות התוכנה המובילות בישראל לפיתוח פתרונות מחשוב לעסקים. מוצרי החברה נועדו להקל על ניהול העסק, ולחסוך בעלויות של כוח אדם.
מערכת ה ERP של ניביט מספקת פתרונות לוגיסטיים ופיננסיים, הן לשוק המסחר הקמעונאי והן לשוק ההפצה והסיטונאות, לעסקים קטנים וגדולים. ניביט מעמידה לרשותך 24 שנים של ניסיון מוכח בפתרונות תוכנה לשוק הקמעונאות, עם ידע רחב של הבנת השוק וצורכי הלקוח.

ניביט חותרת לספק לעסקים פתרון תוכנה מקצועי, איכותי ואמין, עם אינטגרציה מערכתית והטמעה קצרה ומהירה.

בעולם בו קצב התפתחות הטכנולוגיה מהיר כפי שלא היה מעולם, ניביט מחויבת לספק לעסקים מערכות מתקדמות הפתוחות לעדכונים, ובנויות להסתגל בקלות לשינויים ושדרוגים. בכדי לחוות צמיחה עסקית וארגונית, בתי עסק חייבים להיות עדכניים ותחרותיים. ניביט מודעת לדרישות השוק ונרתמת לפתח מערכות תוכנה פורצות דרך המשאירות את המתחרים שלך הרבה מאחור.

היצע המוצרים של החברה הינו רחב במיוחד וכולל:

קופות רושמות
קיוסקי מידע
קופות לשרות עצמי
מערכת לניהול חנות
מערכת לניהול רשת חנויות
מערכת CRM
ניהול מועדוני לקוחותניהול מועדוני לקוחות
ניהול מועדוני לקוחות
מערכות לניהול הרכש
ניהול שרשרת האספקה
מערכות מסופונים לניהול מחסן, מלצרים, שילוט, סקרי מחיר ועוד...

כל מוצרי החברה הינם רב לשוניים וניתנים להתקנה קלה ולתפעול בכל שפה נדרשת. ניביט תספק לך שירותי תמיכה, הטמעה ואינטגרציה מערכתית, ותסייע לך לעשות שימוש אופטימלי ביכולות המערכת תוך זמן קצר המוצרים של ניביט לא מגבילים אותך בכמות פריטים, כמות לקוחות, טרנזקציות או כמות סניפים.

צור קשר